Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"

79016, м. Львів, вул. Є. Озаркевича, 2 Реєстратура тел. 259-31-02, 259-31-03

Історична довідка

Комунальна 3-я міська клінічна лікарня розпочала свою діяльність на базі лічниці ім. Митрополита А.Шептицького, що знаходилась на вул.Пирогова,4 (теперішня вул.. Є.Озаркевича) з 1 серпня 1944 року.В складі лікарні функціонували відділення :

стаціонари – терапевтичне, гінекологічне, хірургічне, пологове; поліклініка для дорослого населення що знаходилась на теперішній вул.. Озаркевича,2; фельдшерські пункти по різних підприємствах.

Упродовж свого існування лікарня неодноразово реорганізовувалась і змінювала назви. Останнє переіменування відбулось в 1998 році – лікарня стала іменуватись «комунальна 3-я міська клінічна лікарня». В 1960 році в склад лікарні передано приміщення бувшої 9-ї лікарні на вул.Щорса (теперішня вул. Русових,4), де після ремонту відкрили пологовий будинок 3-ї лікарні.

В 1991 році до 3-ї лікарні приєднано дитячу поліклініку, що знаходилась на вул.Галана,8 (теперішня назва - вул. Б.Лепкого,8) з філіалом поліклініки на вул.. Шевченка,358-б.

В 1993 році проведено реорганізацію 3-го міського пологового будинку, що знаходився на вул.Рапопорта,8 (колишня вул.. Джамбула) шляхом його приєднання до 3-ї лікарні в статусі пологового відділення лікарні.

В 1995 році, у зв’язку із поверненням будівлі на вул. Озаркевича,4 його законному власникові – Українській Греко-Католицькій Церкві, проведено чергову реорганізацію 3-ї міської лікарні :

пологовий будинок з вул. Русових,4 перевели в пологове відділення на вул. Рапопорта,8, об’єднавши пологовий будинок і пологове відділення в одне пологове відділення лікарні ; гінекологічне відділення з вул..Озаркевича ,4 перевели в приміщення на вул.Русових,4; терапевтичне відділення з вул.Озаркевича,4 перевели в приміщення на вул.Рапопорта,6.

В 2001 році в приміщенні на вул. Шевченка,313 (житловий масив с.Рясне) відкрито філіал поліклініки для дорослого населення з терапевтичним відділенням на вул.Шевченка,366.

В 2003 році на базі комунальної 3-ї міської клінічної лікарні відкрито міський Центр «Планування сім’ї та репродуктивного здоров’я населення» як структурний підрозділ лікарні.

В 2005 році на базі терапевтичного відділення лікарні відкрито міський Центр «Артеріальна гіпертензія». На даний час структура лікарні така:

стаціонарні відділення - пологове відділення на вул.Рапопорта,8; терапевтичне відділення на вул.Рапопорта,6; гінекологічні відділення №1 та №2 на вул.Русових,4;

поліклінічні відділення - поліклініка для дорослого населення на вул.Озаркевича,2; філіал поліклініки на вул.Шевченка,313 з терапевтичним відділенням на вул.Шевченка,366;

дитяче поліклінічне відділення №1 на вул.Б.Лепкого,8; дитяче поліклінічне відділення №2 на вул.Шевченка,358-б;

міський центр «Планування сім’ї та репродуктивного здоров’я населення» на вул.Русових,4;

жіноча консультація - на вул.О.Степанівни, 31;

здоров пункти - №1 в мед.коледжі на вул.Дорошенка,70 ;

№2 в ВПУ №63 на вул.Ожиновій,5.