Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"

79016, м. Львів, вул. Є. Озаркевича, 2 Реєстратура тел. 235-22-64, 235-22-58

А що відбулося насправді? (пояснення щодо меддопомоги недоношеним дітям, які народилися у пологовому будинку Комунальної 3-ї МКЛ м. Львова в ніч з 1-го на 2-ге квітня 2018р.)

Шановні автори і дописувачі! Лікарі неонатологи, які були залучені до надання медичної допомоги дітям, народженим передчасно в ніч з 1 на 2 квітня надали їм допомогу в повному обсязі, використали всі доступні можливості в пологовому будинку на Рапопорта! Діти отримали необхідну первинну реанімаційну та постреанімаційну допомогу. Дітям забезпечували належну підтримку показників основних життєвих функцій в тому числі і дихальну!!! Підготували дітей до транспортування. Зазначений вище обсяг допомоги у палаті інтенсивної терапії новонароджених медзакладу 2 рівня, яким є 3КМКЛ діти можуть отримувати у продовж 72 годин життя. Недоношені діти, за яких йдеться у листі, зі стабільними показниками переведення у спеціалізовані відділення новонароджених ЗОЗ м.Львова. Щодо забезпеченості апаратами дихальної підтримки новонароджених, що постійно використовуються за показаннями.

Будьте вдумливі пишучи листи і коментарі, які містять частково уривчасті дані віддалені від достовірної інформації і трактуються на розуміння кожного. Бажаємо Всім миру в душі, тілесного і духовного здоров'я, життєвої мудрості! А діточкам і батькам успішно пережити випробування, що випали на їхню долю. З повагою лікарі неонатологи.