Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"

79016, м. Львів, вул. Є. Озаркевича, 2 Реєстратура тел. 259-31-02, 259-31-03

Пологове відділення

Розміщене пологове відділення на вул.Рапопорта,8 – в будівлі, що є пам’ятником архітектури. Та за зовнішнім, збереженим майже без змін, фасадом , всередині, тепер зовсім сучасна лікарня – з новітньою медициною, обладнанням та висококваліфікованим медперсоналом.

В останні роки у відділенні проведено перепланування палат та пологових залів, що дозволило впровадити проведення партнерських пологів, зроблений сучасний ремонт.

У відділенні діє 7 індивідуальних пологових залів, сімейний пологовий зал. Операційний блок відділення, післяопераційні палати, маніпуляційні кімнати оснащені новітньою медичною апаратурою, комфортабельними ліжками-трансформерами та ін. сучасним обладнанням.

Дуже багато уваги приділяється виходжуванню новонароджених. Для цього лікарнею отримано та придбано сучасну медичну апаратуру (дихальний апарат «СРАР», інкубатори для немовлят, неонатальний стіл з автоматичною підтримкою температури та ін.)

Пологове відділення лікарні розраховане на 100 ліжок. Структура пологового відділу приведена у відповідність до вимог наказу МОЗ України від 10.05.2007р. №234 «Про організацію профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в акушерських стаціонарах»: акушерське відділення - 50 ліжок, відділення патології вагітності - 50 ліжок.

Функціонує 8 індивідуальних пологових зали (з них 3 – сімейного типу). У 2010р. всі 50 післяпологових ліжок переведені у режим спільного перебування матері та дитини.

В роботі пологового відділу впроваджені сучасні перинатальні технології – проведення партнерських пологів, сумісне перебування матері та дитини, участь членів родини у догляді за дитиною в післяпологовому періоді.

На протязі 2010р. проведено роботу з впровадження принципів підтримки грудного вигодовування та підготовки відділення до акредитації на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини». Акредитація була проведена 15 – 16 грудня 2010р., групою експертів прийнято рішення, що пологовий стаціонар лікарні відповідає статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини». Рішенням Координаційної Ради МОЗ України із впровадження заходів галузевої програми «Підтримка грудного вигодовування в Україні на 2006 – 2010рр..» від 29.12.2010р. пологовому відділенню лікарні надано статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Інкубатор з лампою для фототерапії

лампа фототерапії